okna, drzwi parapety kraków

Okna PCV Veka

 

okna veka janik kraków

 

 

Okna PCV Veka Efectline

okna pcv veka efektline -janik oknaEfectline to system profili Veka przeznaczony do budownictwa mieszkaniowego i biurowego, którego konstrukcja optymalnie dopasowana jest do warunków klimatycznych Polski. Dzięki temu uzyskano niezawodny profil w dobrej jakości i w korzystnej cenie.

Efectline to profil 5-komorowy, o zabudowie 70mm, klasy „A”, nielicowany. Wysokość profilu to 109 mm, co daje większą powierzchnię szyby, dzięki czemu pomieszczenia są doskonale oświetlone. Konstrukcja profili jest dodatkowo wzmocniona, co daje większą sztywność. Współekstrudowane uszczelki zewnętrzne chronią przed przenikaniem zimna i wilgoci. To okna plastikowe wzmocnione przez profile stalowe, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność okna. Okucia okna standardowo są wyposażone w mikrowentylację. Profil dostępny jest w kolorze białym. Zespół szybowy ma przenikalność cieplną U=1,0 W/m2k. Profil stosowany w budownictwie każdego typu dostępny za rozsądną cenę.

 

 

 

Okna PCV Veka Perfectline

okna pcv veka perfektline -janik oknaPerfectline to system, który charakteryzuje funkcjonalność i bardzo wysokie parametry techniczne. Okna Perfectline pasują do każdego stylu architektonicznego. Produkt cechuje najwyższa jakość wysoka izolacja termiczna i idealna ochrona przed hałasem. Wszystkie profile Perfectline nie zawierają stabilizatorów ołowianych.

Okna PCV Perfectline to profil 5-komorowy, o głębokości zabudowy 70 mm, klasy „A”, niezlicowany. Prosta i gładka powierzchnia profilu jest łatwa w czyszczeniu. Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity kształt. Profil skrzydła i ramy ma wysokość tylko 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Dwie uszczelki ze spadkiem 15-stopniowym chronią przed zimnem i doskonale odprowadzają wodę i brud.  Osadzenie pakietu szybowego szerokości 24mm powoduje, że okno staję się bardziej odporne na włamanie oraz ogranicza skraplanie się pary wodnej. Okna PCV Perfectline mogą mieć zamontowane szyby o grubości od 14 do 42 mm, bez konieczności zmian w kształcie profili. Przed wyłamaniem okna zabezpiecza 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego. Okucia okna standardowo wyposażone są w zaczep antywyważeniowy, blokadę nieprawidłowego położenia klamki i mikrowentylację. Zespół szybowy ma przenikalność cieplną U=1,0. W/m2k. Kształt okien pasuje do każdego wnętrza, bowiem jest oferowany w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.

Okna PCV Veka Swingline

okna pcv veka swingline - janik oknaSystem Swingline cechuje zaokrąglony kształt skrzydła i ramy. Połączono tu znakomite parametry techniczne i termoizolacyjne z nowoczesnym designem. Wzornictwo spełnia najwyższe wymagania. Doskonały wybór do nowoczesnych domów jednorodzinnych i apartamentowców.

Okna PVC Swingline to profil 5-komorowy, o zabudowie 70 mm, klasy „A”, półzlicowany. Wręb okuciowy - 13mm - pozwala na montaż okuć wysokiej jakości, które zapewniają większe standardy bezpieczeństwa. Gładkie powierzchnie profili okna są łatwe w pielęgnacji. Profil skrzydła i ramy ma wysokość tylko 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Dwie uszczelki ze spadkiem 15-stopniowym chronią przed zimnem i doskonale odprowadzają wodę i zanieczyszczenia. Osadzenie pakietu szybowego szerokości 24mm powoduje, że okno staję się bardziej odporne na włamanie oraz ogranicza skraplanie się pary wodnej. Okna PCV Swingline mogą mieć zamontowane szyby o grubości od 14 do 42 mm, bez konieczności zmian w kształcie profili. Przed wyłamaniem okna zabezpiecza 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego. Wzmocnienia stalowe wewnątrz profilu zapewniają idealną stabilność okna. Okucia okna standardowo wyposażone są w zaczep antywyważeniowy, blokadę nieprawidłowego położenia klamki i mikrowentylację. Zespół szybowy ma przenikalność cieplną U=1,0 W/m2k. Kształt okien pasuje do każdego wnętrza, bowiem jest oferowany w pełnej palecie kolorów i oklein drewnopodobnych.

Okna PCV Veka S-Line

System S-Line wyróżnia półokrągły kształt profili skrzydła i ramy. Takie opływowe kształty to zaleta systemu, a dodatkowo specjalnie wygładzone płaszczyzny ułatwiają konserwację i sprawiają mniejsze osiadanie brudu.

okna pcv veka s-line - janik oknaOkna PCV Veka S-line to profil 5-komorowy, o głębokości zabudowy 70mm, klasy „A”, niezlicowany. Uszczelki z powierzchnią profili tworzą jedną płaszczyznę, co stanowi najlepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Zaokrąglone listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity i łagodny kształt. Profil skrzydła i ramy ma wysokość tylko 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Dwie uszczelki ze spadkiem 15-stopniowym chronią przed zimnem i doskonale odprowadzają wodę i kurz.  Osadzenie pakietu szybowego o szerokości 24mm powoduje, że okno staję się bardziej odporne na włamanie oraz ogranicza osadzanie się pary wodnej. Okna plastikowe Veka S-line mogą mieć zamontowane szyby o grubości od 14 do 42 mm, bez konieczności zmian w kształcie profili. Przed wyłamaniem okna zabezpiecza 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego. Pięciokomorowy system konstrukcji profilu gwarantuje doskonałe tłumienie hałasu i znakomitą i bardzo dobrą ochronę cieplną.  Okucia okna standardowo wyposażone są w zaczep antywyważeniowy, blokadę nieprawidłowego położenia klamki i mikrowentylację. Zespół szybowy ma przenikalność cieplną U=1,0 W/m2k. Kształt okien pasuje do każdego wnętrza, bowiem jest oferowany w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych.

 

Okna PCV Veka Alphaline Plus

okna pcv veka alphaline - janik oknaAlphaline to najbardziej zaawansowany technicznie system profili Veka. Głębokość zabudowy to 90 mm. Dzięki pakietowi trzyszybowemu z układem trzech uszczelek uzyskano podwyższone parametry izolacyjne, co skutecznie chroni przed chłodem, wilgocią i wiatrem. Dlatego Alphaline polecany jest Klientom, dla których priorytetem jest energooszczędność domu.

Okna PCV Alphaline to profil sześciokomorowy o głębokości zabudowy 90mm, klasy „A”, niezlicowany. Doskonałe parametry termoizolacyjne zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu do wypełnienia jednej z komór ramy okiennej specjalnej wkładki termicznej i dzięki trzyszybowemu zestawowi o współczynniku przenikania ciepła U=0,7. Oszklenie może mieć grubość od 24 do 50 mm. Trzy uszczelki zapewniają doskonałą szczelność, izolację przed hałasem i utratą ciepła. Wzmocnienia stalowe podobnie jak w profilach 70mm zapewniają sztywność konstrukcji i funkcjonalność okna PCV Alphaline. Profil skrzydła i ramy ma wysokość tylko 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. Okucia w profilu Alphaline są montowane przez kilka ścianek profila, co wzmacnia odporność na wyłamanie. Okucia okna standardowo wyposażone są w zaczep antywyważeniowy, blokadę nieprawidłowego położenia klamki i mikrowentylację. Zespół szybowy ma przenikalność cieplną U=0,7. W/m2k. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że okno można wykorzystać w budowie domu energooszczędnego.


 

Kraków
ul. Gromadzka 11
tel. (12) 292-48-18 zobacz na mapie
okna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety krakówokna, drzwi parapety kraków
Aluplast - okna, drzwi parapety kraków Salamander - okna, drzwi parapety kraków Bruegmann - okna, drzwi parapety kraków Veka - okna, drzwi parapety kraków Encore - okna, drzwi parapety kraków Skylight - okna, drzwi parapety kraków